Opcje przeglądania

Taśma termoprzewodząca

Taśma termoprzewodząca to rozwiązanie, które stosuje się tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania standardowej pasty termoprzewodzącej. Taśma przewodząca ciepło doskonale chłodzą zastosowane podzespoły w naszym komputerze, obniżając nie tylko temperaturę ale i hałas generowany przez pracujące urządzenia. Taśma termoprzewodząca występuje najczęściej jako jeden duży kawałek, który następnie przycinamy do potrzebnych nam wymiarów.

Termopad czy pasta termoprzewodząca?

To bardzo częste pytanie i zasada jest tutaj bardzo prosta. Termopad stosujemy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania pasty termoprzewodzącej. Termopady są bardzo elastyczne, dzięki czemu bez trudu możemy je dopasować do wszystkich elementów, które potrzebują odpowiedniego chłodzenia.

Termopady - czym się charakteryzują?

  • Łatwe usuwanie - Termopady wyróżniają się bardzo łatwym usuwaniem, gdy zajdzie potrzeba rozklejenia połączonych powierzchni. Jest to znacznie łatwiejsze niż w wypadku zastosowania pasty termoprzewodzącej czy klejów termoprzewodzących.
  • Poziom ściśliwości - Termopad to też niezwykle wysoki poziom ściśliwości, dzięki czemu dopasowanie do wszystkich elementów, jest wyjątkowo łatwe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl