O nas
Pasjonaci sprzętu IT to My! 😎 w służbie doboru idealnego sprzętu dla Ciebie! 💻 Najlepsze cenySklepy stacjonarneNajwiększy wybór!Darmowy odbiór osobisty
 
Firma KOMTEK została założona przez pasjonata szeroko pojętej branży IT.
 
A jeśli pasjonat zajmuje się tym co kocha - robi to z ogromną przyjemnością - a to musi przerodzić się w sukces.
Od 2005 roku, nieprzerwanie zapewniamy swoim klientom towar najwyższej jakości w najatrakcyjniejszych cenach. Rozpoczęliśmy swoją działalność od jednego punktu stacjonarnego.
Aktualnie dzięki ciągłemu rozwojowi otworzyliśmy nowy magazyn oraz centrum wysyłkowe do obsługi zamówień internetowych oraz kolejny punkt stacjonarny mający miejsce na ul. Gromadzkiej 46 w Krakowie.
 
Nieprzerwanie poszerzamy asortyment oraz usługi odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Odpowiadając na nie, stajemy się liderami w sprzedaży sprzętu komputerowego, oraz szeroko rozumianej elektroniki niezbędnej do życia w XXI wieku.
 
Poszerzenie zakresu działalności o serwis i modernizację sprzętu komputerowego sprawiło, że mogliśmy jeszcze lepiej poznać codzienne potrzeby naszych klientów. Dzięki tej wiedzy, nie tylko jesteśmy na bieżąco z innowacjami w branży, ale sami kreujemy nowe standardy m.in. wysokiej klasy obsługę klienta.
 
Przewagę nad konkurencją zapewnia nam również obsługa klienta biznesowego oraz indywidualnego. To co cieszy najbardziej to świadomość, jak wielu klientów jest zadowolonych z zakupów u nas i rekomenduje sklep KOMTEK. Jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie potwierdzeniem, że obraliśmy dobry kierunek w rozwoju naszej firmy.
 
Jeśli potrzebujesz pomocy, zapytać o status Twojego zamówienia lub potrzebujesz porady dot. sprzętu napisz do nas na adres:
 
 
zadzwoń: 727-200-500.
 
Chętnie pomożemy!
 
Godziny otwarcia punktów stacjonarnych oraz godziny pracy BOK sklepu online:
 poniedziałek -  piątek od godziny 10:00 do 18:00
 
Adres do korespondencji oraz dane firmy:
Komtek Konrad Wajda
ul. Gromadzka 46
30-714 Kraków

NIP: 6771729699

REGON 120168896

adres emial: sklep@komtek24.pl

marketing/obsługa zamówień sklepu komtek24.pl :

marketing@komtek24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium