Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Chłodzenie karty graficznej

Mimo iż producenci dbają o to aby karty graficzne były dobrze chłodzone i nie miały problemu z przegrzewaniem się, może się zdarzyć że nasza karta graficzna będzie miała problemy ze stabilną pracą. Może się to dziać zarówno przez słaby przepływ powietrza wewnątrz naszej obudowy, lub przez podkręcanie kart graficznych. W takim wypadku rozwiązaniem będą chłodzenia kart graficznych, które pozwolą nam zadbać o zmniejszenie temperatury na karcie.

Zwiększone bezpieczeństwo

Chłodzenie pozwoli Ci nie tylko zwiększyć stabilność pracy karty graficznej, co przełoży się na wyższe osiągnięcia, ale też na bezpieczeństwo. Zyskaj możliwość pracy na wysokich temperaturach, bez obawy o uszkodzenia karty graficznej. Nowoczesne coolery pozwolą nie tylko znacznie zmniejszyć temperaturę na karcie graficznej, ale też zwiększyć komfort pracy. Niestety często nowe karty graficzne przy większych obrotach mają problem z generowaniem hałasu, problem ten możemy rozwiązać, wybierając chłodzenie karty graficznej z wentylatorami o cichej pracy.

Wybierając odpowiednie chłodzenie karty graficznej, pamiętajmy aby zwrócić uwagę na takie parametry jak rodzaj łożyska, wymiar chłodzenia (tak aby odpowiadał naszej karcie graficznej), materiał z jakiego został wykonany, generowany hałas oraz żywotność samego wentylatora, aby posłużył nam przez długi okres czasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl