Szkoła bez VAT

Szkoły 0% VAT - Zaopatrz swoją szkołę

Komputery dla szkół  0% VAT - System Windows i MS Office - dla szkół taniej !

Szkoła bez VAT

Tani sprzęt komputerowy dla szkół

Prowadzimy zaopatrzenie szkół w sprzęt komputerowy ze stawką 0% VAT. Posiadamy referencje z realizacji pracowni komputerowych na terenie całego kraju. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i pomoc w doborze najtańszej i najlepszej oferty a także pomagamy dobrać parametry sprzętu komputerowego do Państwa potrzeb. Sklep Komtek24.pl to pewny partner, o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponad 15 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Szkoła bez VAT

Jak wyglądają zasady zakupu komputerów na 0% VAT?

Na podstawie "Ustawy o podatku od towarów i usług" z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:
- dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze),
- dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.
 Opodatkowaniu stawką podatku w wysokości 0% podlegają następujące towary:
- jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych, drukarki, skanery,
- urządzenia komputerowe do pism Braille'a
- urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).

Aby skorzystać ze zwolnienia z podatku VAT, prosimy wypełnienie formularza:
Formularz

Wyprzedając Państwa najczęstsze pytania...

- Czy laptopy również można kupić bez VAT?
Odp: Niestety, zgodnie z ustawą, laptopy (a także inne komputery przenośne, jak by się one nie nazywały, np. notebooki, netbooki, tablety itp.) nie są objęte stawką 0% VAT. Laptopy sprzedawane są tylko w cenach brutto z 23% VAT.

- Czy stawka 0% VAT obejmuje również komputery używane, poleasingowe, czy tylko komputery nowe?
Odp: Nie ma różnicy. Możemy zaoferować Państwu ze stawką 0% VAT zarówno komputery poleasingowe, używane jak i nowe. Zapraszamy!

Sklep komputerowy Komtek24.pl jest autoryzowanym partnerem firmy Microsoft w zakresie rozwiązań dla edukacji (Microsoft Authorized Education Reseller). Oznacza to przede wszystkim niższe ceny, ale również gwarancję oryginalności oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo. Systemy instalowane na komputerach dostarczanych przez nas posiadają ukrytą partycję Recovery, z której w każdym momencie opiekun klasopracowni może w pełni automatyczny sposób bez użycia dodatkowych nośników zainstalować system oraz sterowniki. Przywrócenie stanowiska komputerowego do takiego stanu, w jakim zostało zakupione jest przez to bardzo proste i nie wymaga użycia wiedzy z zakresu informatyki ani też żadnych dodatkowych narzędzi. Szkoły mogą liczyć u nas również na specjalne ceny oprogramowania antywirusowego. Przy zakupie sprzętu komputerowego (komputerów lub laptopów) oferujemy preferencyjne ceny dla szkół.

Zapraszamy do współpracy z Komtek24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl