Podzespoły komputerowe

Chłodzenie cooler AMD AM4 Chłodzenie cooler AMD AM4
Producent: AMD
Cena:

58,99 zł

szt.
zobacz więcej
Chłodzenie cooler AMD BOX z pastą Chłodzenie cooler AMD BOX z pastą
Producent: AMD
Cena:

104,99 zł

szt.
zobacz więcej
  • Nowość
Hynix 8GB DDR3 RAM DIMM Hynix 8GB DDR3 RAM DIMM
Producent: hynix
Cena:

200,99 zł

szt.
zobacz więcej
Karta graficzna Afox GT610 2GB LP HDMI Karta graficzna Afox GT610 2GB LP HDMI
Producent: Afox
Cena:

300,99 zł

szt.
zobacz więcej

Podkręć możliwości swojego komputera kupując nowe części komputerowe!

Twój komputer lata świetności ma już dawno za sobą? Potrzebujesz dokonać modernizacji komputera? Żaden problem! Obecnie na rynku znajdziesz ogromną ilość podzespołów komputerowych. Jeżeli Twój komputer nie jest w stanie poradzić sobie z uruchomieniem wydajnych gier komputerowych lub programów, to najlepszy sygnał do tego że potrzebna będzie modernizacja poszczególnych elementów. Części takie jak procesor czy karta graficzna mają kolosalny wpływ na wydajność komputera w najnowszych i coraz bardziej wymagających grach czy programach. 

Zwiększ bezpieczeństwo swoich podzespołów komputerowych

Komfort pracy możesz zwiększyć też zwracając uwagę na modernizację chłodzenie swojego komputera. Przełoży się to nie tylko na cichszą i wydajniejszą pracę, ale też zwiększone bezpieczeństwo. Im lepszy przepływ powietrza w naszym komputerze oraz zmniejszona ilość kurzu, tym większe bezpieczeństwo uszkodzenia podzespołów komputerowych.

Szybszy start i łatwiejsza praca

Co może skutecznie przyśpieszyć nasz komputer? Zadając sobie to pytanie, pewnie niewiele osób pomyśli tutaj o dysku. A to właśnie dysk SSD pozwala na skuteczne i bardzo duże przyśpieszenie nie tylko startu systemu, ale też pracy innych gier i programów na komputerze.

Do dzieła!

Wybierz coś dla siebie z bogatej oferty Komteku i zwiększ wydajność swojego komputera, zadbaj o jego bezpieczeństwo, ale też ogranicz wydatki - a to za sprawą mniejszego zużycia prądu przez najnowsze rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl