Opcje przeglądania

Alkohol izopropylowy

Alkohol izopropylowy

Alkohol izopropylowy - idealny do czyszczenia komputera!

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe wyczyszczenie swojego sprzętu komputerowego? Takim środkiem jest alkohol izopropylowy, który reaguje obojętnie na wszelkie tworzywa sztuczne, dzięki czemu możemy stosować go do pielęgnacji różnych urządzeń, mechanizmów czy głowic, bez obaw o ewentualne uszkodzenie. Alkoholem izopropylowy bez trudu wyczyścimy nawet najbardziej zabrudzone miejsce, w których zalega smar czy olej. Alkohol izopropylowy stanowi doskonały środek do dbania o kondycje naszego urządzenia.

Alkohol izopropylowy co to jest?

Alkohol izopropylowy powszechnie nazywany jest "IPA", a precyzyjnie izopropanol (propan-2-ol). Alkohol charakteryzuje się doskonałym odparowywaniem, ale i właściwościami oczyszczania i odtłuszczania wszelkich powierzchni. Alkohol izopropylowy charakteryzuje się tym, że jest całkowicie bezpieczny na powierzchni i świetnie nadaje się do czyszczenia napędów CD-ROM, DVD. Alkoholem izopropylowy powinny zainteresować się zwłaszcza osoby, które przymierzają się do wymiany pasty termoprzewodzącej, ponieważ alkohol idealnie nadaje się do usuwania pozostałych resztek starego produktu.

Kiedy użyć alkohol izopropylowy?

Każdy kto wymieniał procesor lub pastę w obecnym procesorze, wie jak trudne jest usuwanie pasty termoprzewodzącej. Łatwym i szybkim rozwiązaniem, jest alkohol izopropylowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl