Ładowarka EverActive NC-900U Ładowarka EverActive NC-900U
Producent: everActive
Cena: 124,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka XTAR Dragon VP4 Plus Ładowarka XTAR Dragon VP4 Plus
Producent: XTAR
Cena: 269,99 zł
zobacz więcej
Ładowarka XTAR MC1 Ładowarka XTAR MC1
Producent: XTAR
Cena: 14,49 zł
zobacz więcej
Ładowarka XTAR MC2 Ładowarka XTAR MC2
Producent: XTAR
Cena: 23,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka XTAR VC2 Li-ion Ładowarka XTAR VC2 Li-ion
Producent: XTAR
Cena: 44,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka XTAR VC2 PLUS Ładowarka XTAR VC2 PLUS
Producent: XTAR
Cena: 69,99 zł
zobacz więcej
Ładowarka XTAR VC4 Ładowarka XTAR VC4
Producent: XTAR
Cena: 89,99 zł
zobacz więcej

Ładowarki do akumulatorów

Czy potrzebuje ładowarki?

Zastrzyk dodatkowej energii elektrycznej to często być albo nie być dla naszych urządzeń. Dlatego też warto mieć ze sobą szybką ładowarkę obsługującą najnowsze standardy Quick Charge. Ładowarki do naszych smartfonów do niedawna były kojarzenie z 5V napięciem, od kilku lat standardem stają się ładowarki które potrafią ładować 5V oraz 9V. Pozwala to na szybsze ładowanie naszych telefonów.

Zadbaj o swoje akumulatorki

W naszej bogatej ofercie ładowarek posiadamy również urządzenia zasilające akumulatorki do urządzeń codziennego użytku. Nie są to najtańsze rozwiązania, a markowe inteligentne ładowarki, często z wyświetlaczami LCD pozwalającymi na reaktywację głęboko rozładowanych ogniw i ogniw 0V z pomiarem pojemności ogniwa włącznie. Są one zabezpieczone zabezpieczeniami termicznymi, zwarciowymi, a nawet przed odwrotnym włożeniem akumulatora.

Chyba każdemu z nas przynajmniej raz w życiu przydarzyło się włożyć akumulator na odwrót. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nic złego się nie wydarzy! Szukasz tańszego rozwiązania dla jednorazowych baterii do padów? Uwielbiasz swoją latarkę i potrzebujesz solidnego jej zasilenia? Mogą Cię zainteresować nasze komplety ładowarek razem z akumulatorkami najwyższej klasy. Stosowanie takiego rozwiązania nie tylko wydłuży czas pracy Twoich urządzeń ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze środowisko. Akumulatorek może być ładowany naszymi ładowarkami nawet kilkaset razy przez co zaoszczędzisz na jednorazowych paluszkach! Potrzebujesz najwyższej klasy ładowarki do swoich akumulatorów? Powinieneś zainteresować się rozwiązaniami firmy XTAR oraz EVERACTIVE. Tych dwóch producentów to czołówka w swojej klasie, produkty te są sprzedawane w ponad 120krajach w tym min. w USA, Japonii, Rosji, czy w Niemczech. Do produkcji ich ładowarek używa się tylko najwyższej jakości materiałów. 

Tryby pracy ładowarki

  • Rozładowanie: Pozwala ono na minimalizacje efektu pamięci w akumulatorach Ni-MH gdzie do pełnego cyklu baterii trzeba ją rozładować do zera i naładować do pełna.
  • Ładowanie wstępne: Jest to nic innego jak ładowanie impulsowe małym natężeniem dla ogniw z wysoką rezystancją wewnętrzną.
  • Ładowanie zasadnicze: zostaje użyte znamionowe natężenie
  • Ładowanie podtrzymujące: akumulatorki pozostają w pełni naładowane aż do wyciągnięcia ich z ładowarki.

Przydatne funkcje w ładowarce które przydadzą się każdemu posiadaczowi akumulatorów

Różne wskaźniki: naładowania, prądu jakim ładowany jest akumulator, rzeczywista pojemność akumulatora, wielosegmentowa sygnalizacja pracy. Dobrze gdy ładowarka posiada swój własny ekran na którym są podawane informacje o procesie ładowania. Nie jest to konieczne, dla większości klientów wystarczają prostsze ładowarki z sygnalizacją za pomocą diód led.

Wszystkie nasze ładowarki posiadają certyfikację CE wymaganą na rynkach europejskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl