Odkurzacze

Odkurzacz pionowy, a może automatyczny?

Odkurzanie bardzo często kojarzy nam się z męcząca ale i nudną czynnością, teraz może to odejść zapomnienie. Rynek odkurzaczy oferuje szereg nowych i ciekawych rozwiązań, które pozwalają na błyskawiczne uporanie się z odkurzaniem, a samo odkurzanie stanie się dla nas przyjemnością. Zapomnij o dużych, ciężkich i nieporęcznych maszynach! Sprawdź odkurzacz bezprzewodowy lub odkurzacz automatyczny i zobacz co każdy z nich może nam zaoferować.

Odkurzacz pionowy czy automatyczny?

Myśląc dziś o odkurzaczu, raczej nikt nie ma na myśli tradycyjnego odkurzacza workowego, ponieważ te są powoli mocno wypierane z rynku. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się odkurzacze pionowe lub odkurzacze automatyczne. Zaletą nowoczesnych odkurzaczy jest ich poręczność, ale i wyeliminowanie zbędnych kabli, dzięki czemu możemy szybko i łatwo dotrzeć w każde miejsce. Wybierając odkurzacz ręczny, a automatyczny musimy zastanowić się nad największą różnicą, a mianowicie taką, ze bezprzewodowy odkurzacz wymaga włożenia więcej wysiłku w sprzątanie, niżeli odkurzacz automatyczny który sam posprząta dane mieszkanie.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Wybierając odkurzacz bezprzewodowy, zwróćmy uwagę na jego moc ssąca oraz baterię. Każdy z tych parametrów będzie dla nas istotny w trakcie wykonywania codziennych obowiązków domowych. Warto zwrócić uwagę że na rynku znajdziemy odkurzacze pionowe przewodowe, stanowią one jednak nisze i zdecydowany prym wiodą odkurzacze bezprzewodowe. Zwracajmy też uwagę na końcówki dołączone do zestawu, dzięki czemu sprzątanie każdej powierzchni w domu nie będzie stanowiło problemu. Czy to wszystko? Nie, bowiem część odkurzaczy oferuje możliwość odłączenia rączki, dzięki czemu są jeszcze bardziej poręczne i pozwalają na wyczyszczenie źle dostępnych miejsc. Sprawdź szereg możliwości jakie daje Ci odkurzacz ręczny. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy to też funkcja mopa, która pojawia się w coraz większej ilości urządzeń!

Jaki odkurzacz automatyczny?

Odkurzacz automatyczny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić czasu na sprzątanie mieszkania, ponieważ urządzenie samo posprząta każdą powierzchnię w naszym domu. Robot automatyczny uruchomi się w odpowiednim momencie i uprzątnie nasze mieszkanie! Co ciekawe, część odkurzaczy automatycznych wykryje moment w którym zbiornik zostanie przepełniony i samoczynnie opróżni go w stacji ładującej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl