Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kostkarki do lodu

Kostki do lodu to niedołączony element każdego drinka, koktajlu, soku a zwłaszcza kawy mrożonej. Chyba nikt nie wyobraża sobie picia tych napojów bez wcześniejszego schłodzenia. Dodatkowo gdy obecnie temperatury robią się coraz wyższe, kostkarka pozwala nam wytrzymać najgorsze upały. Niestety lód który jesteśmy w stanie uzyskać domowymi sposobami ze standardowych foremek, jest bardzo często nie odpowiednio zmrożony lub wygląda nieestetycznie. Jak możemy sobie z tym poradzić? Odpowiedzią będą kostkarki do lodu, które pozwolą nam szybko i wygodnie wyprodukować odpowiednią ilość lodu. Profesjonalne urządzenia produkujące lód, są w stanie wytworzyć nawet 200 kg lodu na dobę, dzięki czemu są nieodzownym wyposażeniem każdej kuchni restauracyjnej, hotelowej czy barowej. Serwowanie zimnych napojów stanie się wyjątkowo łatwe. Częstym przeświadczeniem pojawiającym się w momencie rozmowy o kostkarkach do lodu, jest ich zapotrzebowanie na prąd. Jak się jednak okazuje, najnowsze urządzenia są w stanie pracować bez dużego zapotrzebowania na prąd, a my nie musimy martwić się wysokimi rachunkami za prąd! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele kostkarek do lodu, które sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom. 

Jaka kostkarka do domu?

W każdym nowoczesnym domu, wolnostojąca kostkarka do lodu stanowi podstawowy element wyposażenia. Posiadanie takiego urządzenia, znacznie uprzyjemnia upalne dni czy wieczory podczas sezonu letniego. Lód w warunkach domowych, możemy uzyskać też poprzez wykorzystanie lodówek z wbudowanymi kostkarkami, które zdobywają obecnie na popularności. Niestety takie rozwiązanie jest bardzo często kosztowne, a sama lodówka zajmuje znacznie więcej miejsca niż tradycyjne lodówki, co może stanowić duży problem w małych mieszkaniach. Rozwiązaniem będzie kostkarka wolnostojąca, którą jesteśmy w stanie kupić już od 350 zł! To nie wszystko, kostkarki wolnostojące umożliwiają zabranie ich na balkon czy taras, czego nie będzie w mogli zrobić z innymi urządzeniami tego typu! To rozwiązanie które idealnie sprawdzi się w trakcie większych spotkań. Włącz przycisk i gotowe, urządzenie uzupełni foremki wodą, uruchomi termostat i zmrozi go, aż do powstania kostek lodu. I to wszystko, bez żadnego wysiłku mamy gotowe kostki lodu.

Na co zwrócić uwagę kupując kostkarkę do lodu?

Decydując się na kostkarkę, warto zastanowić się nad wyborem i zwrócić uwagę na odpowiednie parametry, które będą decydować o wyborze danej kostkarki do lodu. Pierwszy i najważniejszy parametr, to pojemność kostkarki do lodu. Jeżeli kupujemy kostkarkę z myślą o wykorzystaniu jej w niewielkiej rodzinie, to w zupełności wystarczy nam urządzenie z pojemnością na poziomie 1 - 1,5 litra. Kolejnym istotnym parametrem powinien być pobór mocy. Najczęściej urządzenia te przygotowane są tak, aby wyróżniać się małymi poborem energii. Mała kostkarka do lodu potrzebuje zaledwie 150-200 W, do działania! Dzięki tam małemu zapotrzebowaniu na energie, nie musimy obawiać się o wzrost rachunków za prąd. Czy na coś jeszcze należy zwrócić uwagę? Tak, a mianowicie na wydajność pracy, przeliczaną w kostkarkach na ilość wyprodukowanych kostek na dobę. Dobre modele kostkarek do lodu, są w stanie przygotować pierwszą porcję kostek już po upływie zaledwie kilku minut od podłączenia. Ostatnim ale równie ważnym parametrem jest głośność urządzenia. Wybierajmy urządzenie tak, aby nie stwarzało ono zbyt dużego hałasu, który może przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. 

Jaką kostkarkę do lodu wybrać?

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie jaką kostkarkę kupić. Wszystko zależy od naszych zapotrzebowań. Zwróćmy uwagę na wymienione wyżej najważniejsze parametry każdej kostkarki i na tej podstawie uzyskamy stosowną odpowiedź. Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą z wyborem odpowiedniego urządzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl