Głośniki

Głośnik soundbar MT3173 Głośnik soundbar MT3173
Producent: Media-tech
Cena:

54,90 zł

szt.
zobacz więcej
Głośnik Tonsil GDN 30/80/4 8 Ohm Głośnik Tonsil GDN 30/80/4 8 Ohm
Producent: Tonsil
Cena:

245,99 zł

szt.
zobacz więcej

Głośniki i zestawy głośnikowe

Altusy mają dość? A może remontujesz mieszkanie i potrzebujesz czegoś co uzupełni Twój nowy pokój? Idealnie trafiłeś! Zestawy głośników pozwolą na wypełnienie domu Twoją ulubioną muzyką w świetnej jakości i dobrej cenie. Lubisz cięższe brzmienia? Zakup zestaw głośników z subwooferem! Dzięki niemu każdy z domowników będzie pamiętał linie bassu Twojej ulubionej piosenki! Rozbudowana oferta głośników przenośnych, zestawów 5.1 do komputera czy zestawów do karaoke z mikrofonem zapewnią rozrywkę dla każdego członka rodziny. Przy zakupie zestawu do karaoke zwróćmy uwagę na porty dostępne przy naszym urządzeniu. Dzięki uniwersalnemu portowi mikrofonowemu będziemy mogli w przyszłości dokupić lepszej jakości mikrofon.

Przy zakupie zestawu audio zwróć uwagę na kilka cech:

Moc głośników

Zwracajmy uwagę na moc RMS, to ona podpowiada faktyczną moc zestawu. Jest to prawdziwa moc zestawu i dzięki temu wybierzemy zestaw, który będzie spełniał nasze potrzeby. Pamiętajmy też o tym, aby moc głośników dobierać do naszych zapotrzebowań, bowiem nie każdy będzie potrzebował niesamowicie mocnego zestawu głośników. Pozwoli nam to nie tylko cieszyć się muzyką, ale i zaoszczędzić odpowiednią ilość gotówki.

Rozmiar głośników

Nie możemy wybrać zestawu estradowego do małego pokoju dla dziecka. Kompaktowe wymiary naszych produktów zapewnią wspaniałe doznania dźwiękowe przy sensownie niewielkich wymiarach. Na rynku bez trudu znajdziemy głośniki, które sprawdzą się zarówno w domu, biurze czy nawet estradzie.

Obudowa głośników

Jeżeli głośniki komputerowe wyglądają dobrze, mają sensowną moc i rozmiar, zwróćmy uwagę z czego zbudowane są głośniki. Najtańszy plastik będzie grał razem z głośnikiem przez co będą powstawać dźwięki o dziwnych częstotliwościach które będą niszczyć barwę dźwięku, szerokość sceny oraz głębie. Najlepiej gdy głośniki bassowe są umieszczone w osobnej skrzyni w której bass będzie mógł się rozchodzić i rezonować. Skrzynia powinna być porządnie zbudowana np z płyty MDF. Wpłynie to pozytywnie na jakość bassu. A co ważne, odpowiednia obudowa to też znacznie większa żywotność naszych głośników, dlatego decydując się na zakup głośników, zwracajmy uwagę na materiał z jakich wykonany został dany zestaw głośników.

Ilość głośników

Im więcej tym lepiej prawda? Zazwyczaj tak, biorąc pod uwagę zestawy 5.1 i 7.1 są one wyposażone w głośniki nisko średnio i wysoko tonowe przez co tworzą idealną harmonijną całość. Zestawy 2.0 i 2.1 często mają wbudowane tweetery nad głośnik średniotonowy, ale nie jest to tak idealne rozwiązanie jak osobny tweeter. Dobrym kompromisem jest zestaw 2.1 z średnio i wysokotonowymi głośnikami w kolumnach oraz subwooferem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl