Słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS
Producent: Komtek
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS deluxe Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS deluxe
Producent: Komtek
Cena: 79,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Philips BASS+ Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Philips BASS+
Producent: Philips
Cena: 219,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe czarne P604 Słuchawki bezprzewodowe czarne P604
Producent: Arctic
Cena: 159,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe DC Batman Słuchawki bezprzewodowe DC Batman
Producent: DC
Cena: 94,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe JBL Reflect Mini 2 Słuchawki bezprzewodowe JBL Reflect Mini 2
Producent: JBL
Cena: 159,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe niebieskie P604 Słuchawki bezprzewodowe niebieskie P604
Producent: Arctic
Cena: 89,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe Sony BT NFC Słuchawki bezprzewodowe Sony BT NFC
Producent: SONY
Cena: 229,00 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF811RK Słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF811RK
Producent: SONY
Cena: 209,99 zł
zobacz więcej
Słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF855RK Słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF855RK
Producent: SONY
Cena: 289,99 zł
zobacz więcej

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe stają się coraz częstszym wyborem w trakcie wybieranie słuchawek zarówno do słuchania muzyki, pracy, gier czy uprawiania sportu. Słuchawki wireless zyskują na popularności za sprawą wyjątkowej wygody którą potrafią nam zaoferować ale i szybkiego rozwoju technologii, która zapewnia nam wysoką jakość dźwięku, bardzo często nieodróżnialną od słuchawek przewodowych. Bezprzewodowe słuchawki docenią wszyscy, nawet najbardziej wymagający użytkownicy!

Rodzaje słuchawek bezprzewodowych

Zapoznając się z ofertą słuchawek bezprzewodowych, trafimy na kilka ich rodzajów. Czym wyróżniają się poszczególne słuchawki bezprzewodowe?

  • Słuchawki douszne - Są to jedne z najbardziej uniwersalnych słuchawek. Ich wyjątkową zaletą jest doskonałe dopasowanie do uszu, niewielkie i kompaktowe wymiary oraz ich stabilność. Do kogo kierowane są te słuchawki bezprzewodowe? Będą doskonałą propozycją dla wszystkich osób aktywnych.
  • Słuchawki nauszne - Przez długi czas najpopularniejsze bezprzewodowe słuchawki, obecnie mocno rywalizujące o podium z słuchawkami dousznymi. Oferują wyższą jakość dźwięku niż w wypadku słuchawek dousznych, sprawdzając się znakomicie w trakcie oglądania filmów czy grania. Jakie minusy mają słuchawki nauszne? Do głównych minusów zaliczyć możemy ich rozmiar, przez co mogą stawać się problemem dla osób aktywnie spędzających dzień.
  • Słuchawki naramienne - Są to jedne z najmniej popularnych słuchawek bezprzewodowych i ich producenci dopiero starają się dotrzeć do konsumentów. Bezprzewodowe słuchawki nakłada się na ramiona, przez co dźwięk dociera bezpośrednio do naszych uszu, a co ważne my sami nie odcinamy się od dźwięków z świata zewnętrznego, dzięki czemu zwiększamy swoje bezpieczeństwo.

Słuchawki bezprzewodowe - na co zwrócić uwagę?

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth muszą odznaczać się nie tylko dobrą i dopasowaną do nas konstrukcją, ale też kilkoma istotnymi parametrami na które koniecznie musimy zwrócić uwagę. Porównując konkretne modele słuchawek, weźmy pod uwagę takie parametry jak:

  • Dynamika - Parametr który pozwala określić głośność dźwięku w słuchawkach.
  • Pasmo przenoszenia - Jeżeli zależy nam na słuchawkach które będą radzić sobie doskonale z basami oraz wysokimi tonami, to parametr ten musi stanowić istotny element.
  • Impedancja - W dużym skrócie, parametr określa jak czysty będzie dźwięk. Wiele tanich słuchawek może zagrać bardzo głośno, jednak mogą być podatne na szumy i zakłócenia. Problem ten będzie rozwiązany za sprawą odpowiedniego parametru opisanego jako impedancja.

Jakie słuchawki bezprzewodowe?

Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a to dlatego że rynek słuchawek bezprzewodowych rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Decydując się na wybór konkretnych słuchawek, musimy zwrócić uwagę na komfort użytkowania, oraz na parametry podane powyżej, dzięki temu wybierzemy słuchawki które będą najlepiej odpowiadać naszemu stylowi życia, oraz temu czego od nich oczekujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl