Laptop Dell E7440 Latitude i7-4600U 8GB 240GB SSD
dodaj do przechowalni
Dostępność produktu:
| Wysyłka | TAK |
| Odbiór osobistyKraków ul. Gromadzka 46 | TAK |
| Odbiór osobistyKraków al. Dygasińskiego 3 | Zapytaj |
Opis
Laptop Dell Latitute E7440 14" i7-4600U 8GB 240GB SSDDell Latitude E7440 ULTRABOOK I7 4600U
Zestaw zawiera:
Markowa jakość, wysoka wytrzymałość!
Dodatkowe informacje :
Uniwersalne narzędzie pracy!Dell Latitude E7440 to praktyczny i elegancki ultrabook biznesowy z 14,1-calowym wyświetlaczem. Niska waga, wzorowo rozmieszczone porty i świetna matryca zapewniają wysoki komfort pracy w każdych warunkach. Profesjonalni użytkownicy docenią także zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa danych, jakość wykonania i solidność konstrukcji.
Zaufaj największemu producentowi laptopów!Dell Latitude to jedna z najbardziej znanych rodzin notebooków Dell zaprojektowanych tak aby sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez środowisko biznesowe. Dell Latitude serie C, D i E to flagowe modele klasy biznesowej marki Dell. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i wydajną konfiguracją. Dedykowane są profesjonalistom, którzy za główny cel stawiają sobie niezawodność i wydajność zakupionego notebooka. Wygląd, jakość, niezawodność!Estetycznie zaprojektowana obudowa to zapewnienie elegancji i klasycznego, ponadczasowego wzornictwa! Ważniejsza od wyglądu jest jednak jakość obudowy. W tej mierze Dell się postarał i zastosował do konstrukcji laptopa magnez i inne metale. Pełna specyfikacja:
| |
Dane techniczne
| Waga | 1,6kg |
| System Operacyjny | Windows 10 Pro |
| Kamera | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rdzenie procesora | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Pojemność dysku | 240GB |
| Karta graficzna | HD Graphics 4400 |
| Pamięć RAM | 32GB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Stan | Używany |
Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.