Koparka kryptowalut jest wysokowydajnym komputerem z dużą ilością kart graficznych.

Koparki kryptowalut

Koparka kryptowalut Chia 24TB Koparka kryptowalut Chia 24TB
Producent: Komtek
Cena:

6 040,99 zł

szt.
zobacz więcej
Koparka kryptowalut Chia 48TB Koparka kryptowalut Chia 48TB
Producent: Komtek
Cena:

12 040,99 zł

szt.
zobacz więcej
Koparka kryptowalut Chia 96TB Koparka kryptowalut Chia 96TB
Producent: Komtek
Cena:

22 540,99 zł

szt.
zobacz więcej

Koparka kryptowalut - kup tanią i cichą koparkę kryptowalut

Koparki kryptowaluty 2021, rok który na zawsze zmienił rynek

Temat kryptowalut i koparek kryptowalut utrzymuje się na ustach wszystkich od końca 2020 roku. To właśnie wtedy Bitcoin rozpoczął swój szaleńczy rajd do wartości które 10 lat temu nikomu się nie śniły. Co to jest koparka kryptowalut? Koparka kryptowalut to nic innego jak wysokowydajny komputer z wieloma kartami graficznymi. Moc koparki kryptowalut jest obliczana z mocy obliczeniowej GPU. Koparka bitcoinów to antminer, szybko się starzeją i nie zwracają się tak szybko jak kopanie kryptowalut na kartach graficznych. Dlatego też dla początkujących minerów nie polecamy koparki bitcoina. Aktualnie najlepiej kopać Etherum na kartach graficznych z dużą pamięcią VRAM (karty muszą mieć ponad 4GB). Koparka Etherum z jakich kart ją złożyć?

Składanie koparki kryptowalut, najważniejsze podzespoły na które trzeba zwrócić uwagę

Najważniejszymi podzespołami w koparce są:

Zasilacz

To on zapewnia odpowiednie napięcia dla reszty sprzętu, nigdy nie oszczędzaj na zasilaniu swojej koparki kryptowaluty!

Karta graficzna

Moc obliczeniowa Twojej koparki do kryptowaluty, na początku nie potrzebujesz ich 200, nie zakładasz kopalni kryptowaluty. Na początek polecamy prostą koparkę etherum zbudowaną na 6 GTX 1660 Super lub 6 RTX 3070. Dają one bardzo wysoki procent zwrotu inwestycji z kryptowalut.

Płyta główna

Najlepsze płyty główne to te z dużą ilością złącz PCI-E i z dodatkowym zasilaniem dla tych portów. Koparkę kryptowalut buduje najczęściej 6 kart, dlatego też nasze gotowe koparki krypto korzystają z płyt wyposażonych w 6 PCI-E.

Pamięć RAM, dysk SSD oraz procesor

Nie są one bardzo istotne w koparce, jedyne co potrzebujesz to dysk większy niż 80GB oraz procesor który nie będzie zbyt prądożerny.

Darmowa koparka kryptowalut, użyj swojej karty do grania!

Jeżeli kiedyś zakupiłeś/aś komputer z dedykowaną kartą graficzną ze średniej lub górnej półki, dzisiaj może szybko się zwrócić! Wystarczy pobrać odpowiednie oprogramowanie do kopania kryptowalut i cieszyć się darmowym zyskiem! Najlepsze efekty widać po kartach takich jak GTX 1070, GTX 1080, GTX 1080Ti czy innych z serii RTX czy RX.

Jak działa koparka kryptowalut, pierwsze uruchomienie, optymalizacja kart, wybór kryptowaluty do kopania

Koparka kryptowalut udostępnia swoją moc obliczeniową do sieci. W ramach nagrody otrzymujemy fragmenty waluty którymi później możemy handlować. Zarabianie na kryptowalutach 2022 , rok kiedy stało się to bardzo opłacalne. Osoby zaczynające swoją przygodę z kopaniem kryptowalut, boją się, że nie dadzą sobie rady z obsługą tak skomplikowanego urządzenia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku krypto wszystkie najważniejsze procesy w optymalizacji koparki przenieśliśmy z użytkownika końcowego na naszych wyspecjalizowanych ludzi którzy robią to z pasją. Na Twojej głowie będzie tylko podłączenie krypto koparki do prądu i internetu po kablu. Wszystkie procesy automatyzujemy, system oraz oprogramowanie do kopania kryptowalut uruchomią się samoistnie po otrzymaniu zasilania i połączenia z internetem. Podłącz naszą koparkę Etherum i ciesz się łatwym zyskiem! Dlaczego kopiemy Etherum? Bo aktualnie daje ono najlepszą stopę zwrotu. Nasze koparki zwracają się w okolicach roku, ale przez wzrostową tendencję całego rynku kryptowalut może to być tylko kilka miesięcy!

Zarabianie na kryptowalutach, średnie zarobki koparki kryptowalut

Zazywczaj mieszczą się w granicach 8-12% ceny koparki. Ceny kryptowalut rosną z dnia na dzień i koparki które zostały zakupione w listopadzie, miesięcznie zarabiają teraz w granicach 40% swojej ceny zakupu! Jest to przyszłościowa inwestycja, pozwala ona wejść w świat kryptowalut i cyfrowych tokenów. Zarabianie na kryptowalutach jest obarczone ryzykiem, zawsze przeanalizuj sytuację na rynku przed inwestowaniem swoich pieniędzy! Dlaczego zakup koparki kryptowalut jest lepszy od zakupu kryptowaluty? Jeżeli kryptowaluta w którą zainwestujemy straci na wartości 99%, zostajemy z niczym. Jeżeli kryptowaluta która była kopana przez 2 miesiące straci wartość o 99% to znajdujemy inną która daje lepszy zysk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl