Opcje przeglądania
Producent
Typ pamięci RAM
Częstotliwość odświeżania matrycy
Cena
  • od
    do

Stacje dokujące

Czym są stacje dokujące?

Korzystając z laptopa na co dzień, pewnie zdarzyło się Wam nie raz odczuć brak portów które znajdujemy w standardowym komputerze stacjonarnym. Ten problem jest dosyć poważny, dlatego stacje dokujące odpowiadają za zwiększenie ilości portów posiadanych w laptopach. Dodatkowo stacja dokująca może "zmienić" nasz laptop w zwykły komputer stacjonarny. To doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących łączyć mobilność laptopa, z możliwościami oferowanymi nam przez komputery PC.

Zwiększ ilość portów w swoim laptopie

Niestety wraz z redukcją wagi i rozmiarów naszych urządzeń, zmniejsza się też ilość portów dostępnych w laptopach. Problem ten robi się coraz większy, ponieważ znikają porty, które często ułatwiały naszą pracę. Aby rozwiązać ten problemy, możemy zdecydować się na stacje dokującą, która nie tylko rozszerza ilość dostępnych portów, ale pozwala jednocześnie zyskać dodatkowe funkcjonalności podczas użytkowania. Nie musisz też obawiać się utraty mobilności, ponieważ stacje dokujące, projektowane są tak aby nie zwiększać znacznie wagi naszego laptopa! Stacja dokująca to idealne rozwiązanie dla wszystkich!

Korzystaj jak z komputera stacjonarnego

Brakuje Ci funkcjonalności które dają komputery stacjonarnego? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to z pomocą przyjdzie stacja dokująca. Wystarczy podłączyć naszą stację dokującą do monitora lub dwóch, myszy oraz klawiatury i wpiąć nasz laptop. Dzięki temu zyskujemy komfort pracy jak na komputerze stacjonarnym. Potrzebujesz zabrać swój laptop? Wystarczy go wypiąć, a przy powrocie wpiąć na nowo do stacji dokującej bez potrzeby ponownego podłączania wszystkich peryferiów i cieszyć się gotowym sprzętem do pracy!

Często brakuje Ci portów w Twoim laptopie? Nic straconego! Dzięki bogatej ofercie stacji dokujących zapewnimy odpowiednią ilość wszystkich portów oraz rozszerzymy możliwości Twojej maszyny. Dobrym wyborem są stacje z miejscem na dodatkowy dysk twardy. Dzięki tej funkcji możemy rozszerzyć przestrzeń magazynową naszej maszyny bez niepotrzebnego rozkręcania. Warto pamiętać o generacji portów USB w przyszłej stacji dokującej. USB 2.0 jest idealne dla podłączenia myszki, klawiatury czy starego pendrive. Dla dysków przenośnych czy innych potrzebującej dużej przepustowości peryferiów powinniśmy zarezerwować miejsce w porcie USB 3.0. Ładowanie telefonu ze stacji dokującej? również USB 3.0! Dzięki wyższej mocy portu telefon naładuje się szybciej!

Zastanawiasz się nad wyborem stacji dokującej, ale nie wiesz na co konkretnie się zdecydować? Napisz do nas i nasi pracownicy chętnie pomogą z wyborem odpowiedniej stacji dokującej do Twojego laptopa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl