Laptop Dell E6540 i7 8GB HD8790M 15,6" 500GB SSD Win10
dodaj do przechowalni
Dostępność produktu:
| Wysyłka | TAK |
| Odbiór osobistyKraków ul. Gromadzka 46 | TAK |
| Odbiór osobistyKraków al. Dygasińskiego 3 | Zapytaj |
Opis
Laptop Dell Latitude E6540 15,6" i7-4810M 3,8GHz 8GB Win7 RadeonDELL Latitude E6540 - Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach.Ten stylowy, gotowy na każde zadanie notebook jest całkowicie zabezpieczony dzięki odpornej obudowie Tri-Metal™, pokrywie wyświetlacza wykonanej z matowanego, anodyzowanego aluminium, wzmocnionym stalowym zawiasom, wewnętrznej ramie ze stopu magnezu oraz zatrzaskom ze stopu cynku. Model laptop Latitude E6540 ma także osłonę ekranu LCD i gumowe zabezpieczenie wokół całego jego obwodu, klawiaturę odporną na rozlanie cieczy oraz ochraniacz dodatkowo zabezpieczający cały wyświetlacz przed typowymi uszkodzeniami. Zaprojektowany od nowa model Latitude E6540 jest przeznaczony dla specjalistów poszukujących ekonomicznego połączenia mobilności z możliwościami komputera stacjonarnego. Wydajny czterowątkowy procesor Intel Core i5 4300M 2,6GHz (Turbo do 3,3GHz)Laptop bez trudu poradzi sobie nawet z wymagającymi profesjonalnymi aplikacjami jak np. Adobe Photoshop czy AutoCAD, a przeglądanie Internetu będzie szybkie i płynne. Za automatyczne przyśpieszanie pracy procesora w razie potrzeby odpowiada technologia Intel Turbo Boost. Kamera InternetowaWbudowana kamera z mikrofonem przyda się zarówno do rozmów z rodziną i znajomymi jak i poważniejszych wideokonferencji. Nie musisz więc dopłacać za osobną zewnętrzna kamerę, poza tym jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie. Matryca LEDzapewnia większe nasycenie kolorów i jasność, co w efekcie przekłada się to na wyższą jakość wyświetlanego obrazu i żywsze kolory. Podświetlenie oszczędza baterię. Ekran jest pokryty matową powłoką rozpraszającą promienie światła padające na matrycę, co powoduje iż nie ma efektu "lustra". Praca wówczas staje się przyjemniejsza, gdyż obraz jest widoczny, pomimo źródeł światła znajdujących się w pobliżu. Nadaje się idealnie do projektowania, rysowania, oglądania wideo czy grania. Wytrzymała Magnezowa ObudowaE6540 został zaopatrzony w zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach biznesowych. Stopy magnezu zapewniają odpowiednią trwałość obudowy przy znacznie zmniejszonej wadze. Specyfikacja techniczna:
Wszystkie potrzebne złącza: HDMI, D-SUB, Ethernet RJ-45, 3 x USB, 34-mm ExpressCard, czytnik kart SD, eSATA, miniJack combo - głośniki/słuchawki + mikrofon. Laptopy są w bardzo dobrym stanie, niektóre noszą bardzo niewielkie ślady użytkowania. Laptopy są testowane w 100% sprawne, posiadają zainstalowane legalne systemy operacyjne Windows 7 Professional PL 64bit wraz ze sterownikami oraz oprogramowaniem dodatkowym producenta. Zawartość opakowania
| |
Dane techniczne
| Waga | 2,35kg |
| Pojemność baterii | 97Wh |
| System Operacyjny | Windows 7 Professional |
| Kamera | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rdzenie procesora | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 2GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Pojemność dysku | 512GB |
| Karta graficzna | RADEON HD8790M |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Procesor | i7-4810MQ |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Stan | Używany |
Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.