Laptop Dell E6330 Latitude 13,3" 8GB 240GB SSD
dodaj do przechowalni
Dostępność produktu:
| Wysyłka | TAK |
| Odbiór osobistyKraków ul. Gromadzka 46 | TAK |
| Odbiór osobistyKraków al. Dygasińskiego 3 | Zapytaj |
Opis
Laptop Dell Latitude E6330 i7 13,3" 8GB 240GB SSDStyl i konstrukcja w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, na przykład stopem magnezu obudowy i tylnej części wyświetlacza LCD czy klawiatura odporna na zachlapanie sprawiają, że jest to laptop lekki i wytrzymały a przy tym wygląda elegancko i przykuwa uwagę. Wytrzymała, trwała obudowa notebooka Latitude 12 przeszła zaawansowane testy klasy wojskowej MIL-STD 810G gwarantujące, że urządzenie sprosta prawdziwym warunkom użytkowania. Wydajny dysk SSD 240GBNowoczesny dysk SSD wyróżnia się znacznie lepszą wydajnością niż klasyczne modele HDD. Zdecydowanie większa prędkość odczytu sekwencyjnego to szybsze uruchamianie się systemu, aplikacji, a także szybszy transfer danych oraz lepsze działanie gier. Wbudowana pamięć oferuje wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie niezbędnych dokumentów, programów czy plików osobistych. Pamięć RAM DDR3 8GBPamięć RAM DDR3 to bardzo popularny wybór wśród tych, którzy potrzebują laptopa do przeglądania Internetu, pracy z pakietem Office czy oglądania filmów i nie lubią przepłacać. Sprawdzona technologia pozwala na wygodne korzystanie z gier, programów i aplikacji. Architektów, grafików czy miłośników najnowszych gier komputerowych, potrzebujących szybszej mocy obliczeniowej, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty laptopów z pamięcią RAM DDR4. Rozdzielczość HDW notebooku multimedia powinny być wyświetlane w wysokiej jakości. Ekran w rozdzielczości HD to rozwiązanie umożliwiające wygodną grę, oglądanie filmów czy przeglądanie sieci w bardzo dobrej jakości. Technologia o uniwersalnym charakterze zapewnia komfort, nie tylko podczas rozrywki, ale także w trakcie wykonywania codziennych obowiązków z użyciem laptopa. Wysoka jakość wykonania klasy biznesLaptopy klasy biznesowej cechują się wydajnością, niezawodnością i wyższą jakością wykonania w porównaniu do zwykłych linii konsumenckich dostępnych w marketach. Obudowa i zawiasy notebooków premium są dodatkowo wzmacniane m.in. szczotkowanym aluminium czy stopami magnezu. Laptopy biznesowe wyróżniają się także matową matrycą, poprawiającą komfort pracy, obecnością dodatkowych portów a także wysokiej klasy podzespołami. Notebook z linii biznes to produkty najwyższej jakości, przeznaczone do każdego rodzaju zadań. Specyfikacja:
| |
Dane techniczne
| System Operacyjny | brak systemu |
| Kamera | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rdzenie procesora | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Rozdzielczość ekranu | 1366x768 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60Hz |
| Pojemność dysku | 240GB |
| Karta graficzna | HD Graphics 4000 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Procesor | i7-3520M |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Stan | Używany |
Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.