Laptop Dell E5430 Latitude i5 14,1" 4GB RAM 240GB SSD
dodaj do przechowalni
Dostępność produktu:
| Wysyłka | TAK |
| Odbiór osobistyKraków ul. Gromadzka 46 | TAK |
| Odbiór osobistyKraków al. Dygasińskiego 3 | Zapytaj |
Opis
Laptop Dell Latitude E5430 i5 14,1" 4GB RAM 240GB SSDProcesor Intel Core i5-3340MLaptopa wyposażono w wydajny procesor Intel Core i5 trzeciej generacji. Jednostka i5-3340M dysponuje 2 rdzeniami i 4 wątkami, a jej pamięć podręczna Intel Smart Cache ma pojemność 3 MB. Taktowanie bazowe tej jednostki wynosi 2,7 GHz, a w trybie turbo jest to już 3,4 GHz. Procesor ten może współpracować nawet z 32 GB pamięci RAM DDR4 i dysponuje również zintegrowaną grafiką Intel HD Graphics 4000. To popularna jednostka w laptopach z budżetowej oraz średniej półki cenowej. Nowy dysk SSD 240GBNowoczesny dysk SSD wyróżnia się znacznie lepszą wydajnością niż klasyczne modele HDD. Zdecydowanie większa prędkość odczytu sekwencyjnego to szybsze uruchamianie się systemu, aplikacji, a także szybszy transfer danych oraz lepsze działanie gier. Wbudowana pamięć oferuje wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie niezbędnych dokumentów, programów czy plików osobistych. Pamięć RAM DDR3 4GBPamięć RAM DDR3 to bardzo popularny wybór wśród tych, którzy potrzebują laptopa do przeglądania Internetu, pracy z pakietem Office czy oglądania filmów i nie lubią przepłacać. Sprawdzona technologia pozwala na wygodne korzystanie z gier, programów i aplikacji. Architektów, grafików czy miłośników najnowszych gier komputerowych, potrzebujących szybszej mocy obliczeniowej, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty laptopów z pamięcią RAM DDR4. Rozdzielczość HDW notebooku multimedia powinny być wyświetlane w wysokiej jakości. Ekran w rozdzielczości HD to rozwiązanie umożliwiające wygodną grę, oglądanie filmów czy przeglądanie sieci w bardzo dobrej jakości. Technologia o uniwersalnym charakterze zapewnia komfort, nie tylko podczas rozrywki, ale także w trakcie wykonywania codziennych obowiązków z użyciem laptopa. Intel HD 4000 - optymalna karta do podstawowej pracy i rozrywkiW laptopie zastosowano zintegrowany układ graficzny Intel HD 4000. Jest to jednostka dość często stosowana w urządzeniach biznesowych i domowych. Można ją znaleźć w laptopach wyposażonych w procesory Intel Core trzeciej generacji. Grafika Intel HD 4000 zapewni optymalne parametry do podstawowych zastosowań, jak praca biurowa, przeglądanie stron internetowych i korzystanie z multimediów. Wysoka jakość wykonania klasy biznesLaptopy klasy biznesowej cechują się wydajnością, niezawodnością i wyższą jakością wykonania w porównaniu do zwykłych linii konsumenckich dostępnych w marketach. Obudowa i zawiasy notebooków premium są dodatkowo wzmacniane m.in. szczotkowanym aluminium czy stopami magnezu. Laptopy biznesowe wyróżniają się także matową matrycą, poprawiającą komfort pracy, obecnością dodatkowych portów a także wysokiej klasy podzespołami. Notebook z linii biznes to produkty najwyższej jakości, przeznaczone do każdego rodzaju zadań. Specyfikacja:
| |
Dane techniczne
| Waga | 2,05kg |
| System Operacyjny | Windows 10 Pro |
| Kamera | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rdzenie procesora | 2 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Rozdzielczość ekranu | 1366x768 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Pojemność dysku | 512GB |
| Karta graficzna | HD Graphics 3000 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Procesor | i5-3340M |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Stan | Używany |
Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.