Smartwatch i opaski

Zegarek sportowy smartwatch NEXT Zegarek sportowy smartwatch NEXT
Producent: Media-tech
Cena:

190,99 zł

szt.
zobacz więcej

Inteligentne zegarki smartwache

Żyjemy w czasach których jesteśmy podłączeni do internetu niemal przez całą dobę, a na znaczeniu zyskują komunikacje międzyludzkie przez urządzenia mobilne, które ułatwiają nam dostęp do sieci i dobrodziejstw całego internetu. Część tych funkcji może przejąć inteligentny zegarek, a nawet wzbogacić je o dodatkowe. Nowoczesne zegarki inteligentne pozwalają nam na śledzenie najważniejszych funkcji naszego organizmu i kontrolowaniu naszego stanu. Urządzenia te stają się coraz bardziej funkcjonalne, a ich design nie odróżnia się stoponiowo niemal zupełnie od standardowych zegarków. Smartwatch należą do jednej z najszybciej rozwijającej się gałęzi nowych technologii. W ofercie sklepu internetowego Komtek24.pl, znajdziesz wiele produktów renomowanych firm. 

Czym właściwie jest smartwatch?

Smartwatch to zegarek na miarę XXI wieku. Coraz częściej urządzenia te przypominają tradycyjne zegarki z tarczą i wskazówkami, jednak to często to wyłącznie wyświetlacz, który ma za zadanie symulowanie wyglądu tradycyjnej tarczy zegarowej. Najnowsze zegarki umożliwiają uruchomienia funkcji tykania, dzięki czemu zegarek wygląda zupełnie jak tradycyjny zegarek. Inteligentne zegarki najczęściej sparowane są ze smartfonem, dzięki czemu pozwalają na częściową obsługę naszych telefonów, bezpośrednio z poziomu zegarka. Co ciekawe istnieją zegarki inteligentne które działają wyłączenie ze smartfonem, ale i takie które mogą stanowić samodzielne urządzenia, a po sparowaniu z telefonem ich funkcje zostają rozszerzone.

Na co pozwalają zegarki inteligentne?

Inteligentne zegarki to nie tylko szybki dostęp do godziny czy powiadomień, ale też szereg nowych, dodatkowych funkcji do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Decydując się na inteligentne opaski lub zegarki, najczęściej otrzymamy możliwość zliczania naszych kroków i spalonych kalorii. Ale coraz częściej zyskamy dostęp do funkcji i danych, które pozwolą zadbać o stan naszego zdrowia. Najważniejsze funkcje o których warto wspomnieć:

  • rozszerzenie funkcji smartwatcha - jeśli zdarza Ci się bardzo często sięgać po telefon aby sprawdzić powiadomienia, to dzięki inteligentnej opasce zapomnisz o tym na dobre. Teraz wszystkie powiadomienia sprawdzisz, spoglądając na nadgarstek, rzut oka i od razu dowiesz się kto do Ciebie napisał, lub kto właśnie telefonuje. A to nie wszystko, bo takim sposobem możesz sprawdzić powiadomienia SMS czy email! A to nie wszystko, za pośrednictwem zegarka będziesz mógł zmienić muzykę (funkcja przydatna zwłaszcza w momencie słuchania muzyki), ale też ściszyć lub zwiększyć głośność ulubioną muzykę.
  • odbieranie połączeń - sięgasz po telefon i widzisz że dzwoni ktoś z kim nie chcesz rozmawiać? Teraz wystarczy że sprawdzisz informacje bezpośrednio na zegarku i nie będziesz musiał wyjmować niepotrzebne zegarka, docenią te funkcję też osoby które często korzystają z słuchawek.
  • odpisywanie na wiadomości - ta funkcja najczęściej dostępna jest w nowych urządzeniach. Bezpośrednio z poziomu zegarka odpowiemy na wiadomości, korzystając z klawiatury ekranowej lub dyktując treść wiadomości.
  • funkcje sportowe - jesteś aktywną osobą która lubi spędzać wolny czas trenując? Najnowsze urządzenia oferują rozbudowane funkcje fitness, które pozwalają na rejestrowanie naszych aktywności fizycznych. Nie ważne czy będzie to spacer, jogging, pływanie czy jazda na rowerze, to zegarek dostarczy Ci informacje o najważniejszych danych np. ilość kroków, przebytych kilometrach czy informacje o pulsie w każdym momencie treningu. Z inteligentnymi zegarkami dbanie o zdrowie stanie się łatwe i przyjemne jak jeszcze nigdy wcześniej.
  • pomiary snu - sprawdź dlaczego zdarza Ci się chodzić niewyspanym, oraz co możesz poprawić aby sen stał się jeszcze większą przyjemnością i abyś zaczynał dzień wypoczęty i z uśmiechem na twarzy.

Oczywiście nie są to wszystkie funkcje jakie znajdziemy w zegarkach inteligentnych, ponieważ rynek smartwatchy oferuje urządzenie wyposażone w takie funkcje jak pomiar EKG, pomiar stężenia tlenu w krwi, sterowanie aparatem i wiele, wiele innych funkcji przydatnych w codziennym życiu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl