Lenovo ThinkPad W540 i7-4700MQ 16 / 240 GB
dodaj do przechowalni
Dostępność produktu:
| Wysyłka | TAK |
| Odbiór osobistyKraków ul. Gromadzka 46 | TAK |
| Odbiór osobistyKraków al. Dygasińskiego 3 | Zapytaj |
Opis
Lenovo ThinkPad W540 Intel Core i7-4700MQW540 to stacja robocza łącząca wysoką moc z niespotykaną dotychczas mobilnością. Zobacz więcej dzięki ekranowi Full HD, bądź bardziej produktywny dzięki dyskowi SSD, 16 GB pamięci ram i procesorowi Intel Core I7-4700MQ i zawsze pozostawaj w kontakcie dzięki baterii wytrzymującej do 6 godzin! Profesjonalny, Szybki, UniwersalnyDzięki ekranowi Full HD 1080p, dyskowi SSD, 16 GB szybkiej pamięci DDR3, karcie graficznej quadro K2100M i procesorowi Intel Core i7-4700MQ Lenovo ThinkPad W540 jest idealną, uniwersalną stacją roboczą. Najbardziej mobilna stacja robocza dotychczasStacje robocze kojarzą się z wysoką masą i dużymi rozmiarami. ThinkPad W540 wychodzi tym stereotypom na przeciw, ponieważ jest on nie tylko jednym z najcieńszych laptopów w swojej klasie, ale również waży zaledwie 2.5 kg. Zbudowany jak czołgThinkPad od zawsze jest marką wyznaczającą standard jakości wykonania laptopów. Nie bez powodu jest ona wyborem astronautów na międzynarodowej stacji kosmicznej. Windows 10 ProWindows 10 Pro to system stworzony, by wspierać Ciebie i Twoją firmę. Pozwala na pracę nad istotnymi zadaniami z wykorzystaniem wielu urządzeń i przy współpracy z każdym, wszędzie i o każdej porze. Jest nie tylko opłacalny, ale także bardzo łatwy w obsłudze. Pozwala zatem osiągnąć więcej już od samego początku. Specyfikacja:
Laptop posiada pozostałości po naklejce w lewym dolnym rogu i Duńską klawiaturę. W zestawie z laptopem dołączone są naklejki z naszym układem | |
Dane techniczne
| Waga | 2,3kg |
| Pojemność baterii | 55Wh |
| System Operacyjny | Windows 10 Pro |
| Kamera | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rdzenie procesora | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 1GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Pojemność dysku | 256GB |
| Karta graficzna | Quadro K2100M |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Procesor | i7-4700MQ |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Stan | Poleasingowy |
Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.