Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 16GB Gaming X Trio 0
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 16GB Gaming X Trio

Spis Treści:

  1. Karta Graficzna MSI GeForce RTX 4080 Gaming X Trio

  2. Chłodzenie

  3. GeForce RTX z serii 40

  4. Podsumowanie

 

1. Karta Graficzna MSI GeForce RTX 4080 Gaming X Trio

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 GAMING X TRIO to bardzo duża ewolucja rodziny GAMING X TRIO, jej wysoka wydajność opiera się na nowym procesorze graficznym AD103 „Ada Lovelace” i 16 GB pamięci GDDR6X. Nowoczesna obudowa karty graficznej z oświetleniem RGB, odważnymi liniami i krawędziami.

MSI wykorzystuje swoją fantastyczną konstrukcję termiczną TRI FROZR 3, z radiatorem i trzema wentylatorami, które utrzymują niską temperaturę podczas jej pracy.

 

2. Chłodzenie

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 GAMING X TRIO została wyposażona w wentylatory Torx 5.0, w których MSI wprowadziło ulepszenia w ich konstrukcji , zwiększając ciśnienie powietrza i przepływ do radiatora. 

Pod spodem Karta graficzna używa miedzianej płyty bazowej, która pobiera ciepło bezpośrednio z procesora graficznego AD103 i modułów pamięci GDDR6X o pojemności 16 GB do solidnej niklowanej miedzianej płyty bazowej, która jest następnie przenoszona do wielu rurek cieplnych. MSI rozszerzyło systemy termotransferowe o wysoce wydajne mechanizmy, które poprawiają ogólną wydajność.

Co więcej, rury rdzeniowe są precyzyjnie wykonane, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń wewnątrz niestandardowego rozwiązania termicznego TRI FROZR 3 firmy MSI.

MSI GeForce RTX 4080 16GB Gaming X Trio

 

 

3. GeForce RTX z serii 40

MSI zastosowało w swoich GeForce RTX 4080 GAMING X TRIO wiele nowych zastosowań:

1. Multiprocesory strumieniowe - Zwiększają 2x jej wydajność oraz zaoszczędzają energię

2. Rdzenie tensorowe czwartej generacji - To wyższa wydajność AI

 

Ponadto, Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 GAMING X TRIO została stworzona z myślą o graczach e-sportowych, oraz tych którzy uwielbiają prowadzić transmisję live dzięki koderowi NVIDIA oraz sztucznej inteligencji która wzmacnia nasz głos oraz wideo. 

 

 

4. Podsumowanie

 

Podsumowując karta graficzna zapewnia ultra wydajność i funkcje, których wymagają entuzjaści gier i twórcy. Dzięki śledzeniu promieni i grafice opartej na sztucznej inteligencji, możesz od tej karty wymagać bardzo wysokich wydajności.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl