Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 16GB GAMING X TRIO

Dostępność: Brak towaru
Cena: 5 999,99 zł 5999.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: MSI
Kod produktu: 024366
Identyfikator oferty: 58185

Dostępność produktu:

Wysyłka

TAK

Odbiór osobisty
Kraków ul. Gromadzka 46

TAK

Odbiór osobisty
Kraków al. Dygasińskiego 3

Zapytaj

Opis

GRA W DOBRYM STYLU

Graj w dobrym stylu! GAMING został wzbogacony o TRI FROZR 3, aby utrzymać intensywną wydajność podczas gry i tworzenia treści.
Szybki styl pasuje do wysokiej wydajności dla graczy, którzy chcą dać z siebie wszystko.

 • Napędzane przez GeForce RTX z serii 4
 • Nowe wieloprocesory do obsługi strumienia
 • Do 2x większa wydajność i efektywność energetyczna
 • Rdzenie Tensor czwartej generacji
 • Do 2x wyższa wydajność AI
 • Rdzenie RT trzeciej generacji
 • Nawet dwukrotna wydajność ray tracingu


SIŁA I ARTYZM

MSI przewidziało serię GAMING jako ulubione rozwiązanie dla wszystkich rodzajów graczy, w tym poszukiwaczy przygód, zawodników esportowych, osób prowadzących transmisje na żywo i nie tylko. GAMING odzwierciedla zarówno ducha graczy, jak i intensywną wydajność kart, dzięki stylizowanemu wyglądowi zewnętrznemu, który wybucha kolorowymi światłami pomiędzy śmiałymi liniami i krawędziami.

 

KONSTRUKCJA TERMICZNA TRI FROZR 3

Karta jest cicha i chłodna. Opracowana przez MSI konstrukcja termiczna TRI FROZR 3 usprawnia odprowadzanie ciepła wokół karty graficznej.

TORX FAN 5.0

TORX FAN 5.0 jest kulminacją ulepszeń w konstrukcji wentylatorów, aby zwiększyć ciśnienie i przepływ powietrza do radiatora. Łuki pierścieniowe łączą ze sobą trzy zestawy łopatek wentylatora, które są nachylone pod kątem 22 stopni, aby utrzymać przepływ powietrza pod wysokim ciśnieniem nawet przy wolniejszych obrotach. W rezultacie zwiększony przepływ powietrza wynosi +23% w porównaniu do wentylatora osiowego.


STAWIENIE CZOŁA CIEPŁU

Ciepło z GPU i modułów pamięci jest natychmiast przechwytywane przez solidną płytę bazową z niklowanej miedzi, a następnie szybko przekazywane do układu rurek cieplnych. To rozszerzenie systemów transferu ciepła o wysoce wydajne mechanizmy poprawia ogólną wydajność.WYSOKOWYDAJNE CEWKI KARBONYLOWE (HCI)

Ulepszenia produkcyjne i materiałowe części dławika zaowocowały powstaniem High-Efficiency Carbonyl Inductors (HCI). Jednoczęściowe formowanie pozwala na pracę z mniejszym szumem dławika i lepszą filtracją elektryczną.DrMos

Rozwiązania stopnia mocy DrMOS zapewniają wysoką wydajność przy niskich stratach mocy i ulepszonej kontroli napięcia.

 

GeForce RTX™ 4080 16GB GAMING X TRIO

NVIDIA® GeForce RTX™ 4080 zapewnia ultra wydajność i funkcje, których wymagają entuzjastyczni gracze i twórcy. Ożyw swoje gry i kreatywne projekty dzięki ray tracingowi i grafice napędzanej przez sztuczną inteligencję. Jest ona napędzana przez ultra wydajną architekturę NVIDIA Ada Lovelace i do 16 GB superszybkiej pamięci G6X.
Zegar zwiększający częstotliwość taktowania / prędkość pamięci

 • 2595 MHz / 22,4 Gbps
 • 16 GB GDDR6X
 • DisplayPort x 3 (v1.4a)
 • HDMI™ x 1 (obsługa 4K@120Hz HDR, 8K@60Hz HDR i zmiennej częstotliwości odświeżania zgodnie z normą HDMI 2.1a)

Konstrukcja termiczna TRI FROZR 3

TORX Fan 5.0: Łopatki wentylatora połączone łukami pierścieniowymi oraz osłona wentylatora współpracują ze sobą, aby ustabilizować i utrzymać przepływ powietrza pod wysokim ciśnieniem.
Miedziany Baseplate: Ciepło z GPU i modułów pamięci jest przechwytywane przez miedzianą płytę podstawową, a następnie szybko przekazywane do Core Pipes.
Core Pipe: Sekcja rurek cieplnych o kwadratowym kształcie zapewnia maksymalny kontakt nad procesorem graficznym, a następnie rozprowadza ciepło do radiatora.
Kontrola przepływu powietrza: Sekcje różnych żeberek radiatora zakłócają niepożądane harmoniczne przepływu powietrza i redukują hałas.

Podwójny BIOS

Podwójny BIOS daje ci możliwość wyboru pomiędzy pełną wydajnością w trybie GAMING a niskim poziomem hałasu w trybie SILENT.

Afterburner

Przejmij pełną kontrolę dzięki najbardziej uznanemu i szeroko stosowanemu na świecie oprogramowaniu do podkręcania kart graficznych.

MSI Center

Ekskluzywne oprogramowanie MSI Center pozwala na monitorowanie, dostrajanie i optymalizację produktów MSI w czasie rzeczywistym.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie pozytywne opinie. Zawsze dokonujemy weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl