Opcje przeglądania

Nakładki na siodełko rowerowe

Nakładka na siodełko - dla wszystkich!

Mimo że aktywność fizyczna to samo zdrowie, to jednak nie odpowiednie przygotowanie może doprowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości lub kontuzji. Podobnie jest z jazdą na rowerze i nakładką na siodełko rowerowe. Co ważne, nakładka na siodełko nie służy wyłącznie do niwelowania nieprzyjemności związanych z jazdą!

Zadbaj o siodełko rowerowe

Nakładki na siodełko rowerowe pełnią dwojaką funkcję, bowiem nie tylko chronią nas przed bólem i otarciami, ale też zabezpieczają nasze siodełko rowerowe przed czynnikami atmosferycznymi. Nakładkę na siodełko docenią wszyscy Ci, którzy trzymają swój rower pod gołym niebem. Siodełko wystawione na działanie deszczu i wilgoci, ale też słońca może bardzo szybko doprowadzić do jego zniszczenia. A to nie wszystko, ponieważ nakładka rowerowa na siodełko pomoże zniwelować ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Wybierz nakładkę na siodełko dla siebie!

Decydując się na zakup nakładki na siodełko rowerowe, staniemy przed wyborem jednego z kilku typów wypełnienia nakładki, najpopularniejsze to:

  • Żelowa nakładka na siodełko rowerowe - Ten typ nakładki zyskuje na popularności z powodu swojej bardzo atrakcyjnej ceny, ale też za sprawą szybkiego i skutecznego odprowadzania wilgoci.  
  • Silikonowa nakładka na siodełko rowerowe - Silikonowa nakładka jest znacznie mniej podatna na odkształcenia niż ma to miejsce w wypadku żelowej nakładki, co wydłuża jej żywotność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl