Płyta główna Asus X670E CREATOR WIFI ATX 0
Płyta główna Asus X670E CREATOR WIFI ATX

Płyta Główna Asus X670E Creator WiFi ATX - Naprawdę jest idealna

Komputer Stacjonarny dla najbardziej wymagających użytkowników musi zapewnić odpowiednią ilość pamięci na dane. W przypadku płyty głównej ASUS Asus X670E Creator WiFi ATX z całą pewnością miejsca nie braknie. Można do niej podłączyć aż 4 dyski w standardzie M.2 i 4 w standardzie SATA. To wystarczająco nawet dla tych, którzy chcą przechowywać w pamięci komputera wszystkie swoje ulubione gry jednocześnie.

Najnowsze procesory dysponują funkcją dostrajania każdego rdzenia z osobna, a aplikacja ASUS Turbo korzysta z tej opcji, umożliwiając Ci przypisanie aplikacji do określonych rdzeni procesora. Dzięki temu możesz udzielić najbardziej wymagającym aplikacjom pierwszeństwa w dostępie do mocy obliczeniowej.

Asus X670E Creator WiFi ATX to produkt dedykowany graczom, którzy od swojego sprzętu oczekują najwyższej wydajności. Również płyta główna Asus X670E Creator WiFi ATX spełnia to kryterium, stając się bazą dla najnowszych i najszybszych procesorów AMD Ryzen 7000. Wysoki standard wyposażenia i jakości wykonania płyty sprawia, że mamy do czynienia ze sprzętem gotowym zapewnić najwyższy poziom stabilności nawet najbardziej zaawansowanym komponentom.

 

Płyta Głowna X670WE Creator WiFi ATX

 

Płyta główna X670E Creator WiFi ATX - Posiada wiele portów do podłączenia wszystkich Twoich urządzeń

Na płycie głównej ASUS ProArt X670E-CREATOR WIFI zastosowano dwa porty Ethernet, które pozwalają na szybkie przesyłanie np. z sieciowych macierzy dyskowych. Jedno złącze z kontrolerem Intel pracuje w standardzie 2,5 Gb/s, podczas gdy drugim zarządza układ Marvell AQtion, mogący osiągnąć przepustowość maksymalnie 10 Gb/s.

Dzięki płycie głównej Asus X670E Creator WiFi ATX możesz łączyć się z siecią tak, jak lubisz. Korzystaj z łączności Wi-Fi 6E, szerokości kanału 160 MHz oraz pasma 6 GHz, by z kompatybilnym routerem zyskać większą przepustowość oraz zmniejszyć opóźnienia nawet przy wielu podłączonych klientach. Masz też do dyspozycji port RJ-45 LAN, który zapewni Ci niezrównaną stabilność połączenia Ethernet oraz przepustowość do 2,5 Gb/s.

Dla tych użytkowników, którzy chcą podkręcić swoje moduły DDR5 powyżej prędkości standardowych, płyta główna ProArt X670E-Creator WiFi jest gotowa do instalacji zestawów o najwyższej szybkości – dzięki szerokiej obsłudze technologii AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO). Doświadczeni weterani mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność swojego systemu, dopasowując wiele ustawień dostępnych w UEFI.

 

Błyskawiczne połączenie internetowe i obsługa wielu platform do gier

Słynny ROG UEFI (BIOS) zapewnia Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować, dostosować i dostroić swój system gamingowy. Oferuje on inteligentnie uproszczone opcje dla osób, które po raz pierwszy składają komputer, jak również bardziej zaawansowane funkcje dla doświadczonych weteranów.

Płyta główna to ważny element każdego komputera. Odpowiedzialna jest nie tylko za przesyłanie informacji pomiędzy komponentami, ale zintegrowane są z nią też karty sieciowe, dźwiękowe i moduły komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth, Wi-Fi). W zależności od wymagań użytkownika i docelowego zastosowania komputera może być wyposażona lub nie w rozbudowane radiatory na najważniejszych elementach oraz bogaty zestaw wejść, wyjść i złącz.

Jak widać, rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę w czasie wyboru płyty głównej, jest naprawdę sporo. Nie oznacza to jednak, że najlepiej wybrać jak najdroższą płytę główną, bo w praktyce może się okazać, że nie wykorzystamy jej potencjału. W drugą stronę też nie warto przesadzać i zbytnio oszczędzać, bo kiepska płyta główna na przykład może w późniejszym czasie ograniczyć możliwość rozbudowy komputera i w rezultacie skrócić jego żywotność.

Przenieś swoją rozgrywkę na wyższy poziom z ROG Strix. Ciesz się spójnym wyglądem, opcjami sterowania i kompatybilnością z układami chłodzenia typu AIO, obudowami, urządzeniami peryferyjnymi i nie tylko. ROG oferuje większy wybór niż jakakolwiek inna marka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl