Asus

Historia firmy Asus

Firma Asus swój początek miała w 1989 roku, w Republice Chińskiej. Asus założony został przez 4 programistów, którzy wcześniej pracowali w firmie Acer. To tajwańskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji elektroniki, a ich głównymi produktami są płyty główne, karty graficzne, tablety, smartfonu komputery stacjonarne oraz napędy optyczne. Nazwa firmy pochodzi od czterech ostatnich liter słowa Pegasus (Pegaz), co ma uosabiać siłę, czystość oraz kreatywność.

Firma stawiająca na jakość

Producent przez lata wypracował sobie ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu cieszy się niesłabnąca popularnością. Szacuje się że obecnie płyty główne firmy Asus znajduje się już w co trzecim komputerze, a ich sprzedaż sięga nawet dziesiątek milionów sztuk. Produkty mają bardzo pozytywne opinie wśród klientów oraz recenzentów.

Gwarancja wytrzymałości

Asus tworząc swoje produkty, stawia w nich nie tylko na innowacyjne rozwiązania, które bardzo często uprzyjemniają codzienne użytkowanie, ale też na żywotność. Dzięki temu klienci otrzymują produkty które cechują się niebywałą wytrzymałością i żywotnością. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co skutkuje ich osiągami i jakością.

Dlaczego produkty Asus?

  • Produkty Asusa uznawane są za wyznacznik jakości na rynku,
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku podzespołów komputerowych,
  • Niesłabnące zainteresowanie wśród klientów.

ASUS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl