Hewlett-Packard

Historia firmy HP

Firma HP swój początek miała w mieście Palo Alto w stanie Kalifornia w roku 1939 roku, a wszystko zaczęło się od spotkania w garażu dwóch absolwentów Uniwersytetu Standforda - Wiliama Hewlett i Dave Packard. To właśnie wtedy postanowili założyć firmę z branży technologicznej. Firma HP wzięła swoją nazwę od nazwisk dwóch założycieli. Mimo iż firma obecnie znana jest głównie z tworzenia wysokiej klasy drukarek, to jej portfolio jest niesamowicie szerokie i obejmuje zarówno klientów indywidualnych jak i duże konsorcja. Hawlett Packard znana jest też z topowych komputerów, laptopów ale i akcesoriów komputerowych.

Sukcesywny rozwój

HP przez wiele lat ugruntował swoją pozycję na rynku, budując swoje oddziały na całym świecie, w tym również w Polsce. Pierwszy oddział w naszym kraju pojawił się w 1991 roku, a obecnie posiada oddziały w Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie.

HP to znak jakości

Przez wiele lat obecności na rynku globalnym, firma HP nie spoczywała na laurach i cały czas rozwijała i ulepszała swoje produkty. Dzięki temu klient otrzymuje wysoką jakość produktów, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i dbałością o najdrobniejsze detale. Amerykański koncern tworzy rozwiązania dostępne dla szerokiego grona klientów.

Dlaczego produkty HP?

  • Urządzenia oferowane przez firmę HP należą do najlepszych dostępnych na rynku,
  • Firma posiada ogromne doświadczenie na rynku,
  • Rozwiązania oferowane przez firmę HP, dostosowane są do lokalnych rynków oraz indywidualnych potrzeb wszystkich klientów,
  • Produkty cechuje niska cena oraz wysoka jakość wykonania.

Hewlett-Packard

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl