Dzień Babci i Dziadka, pomysł na prezent 0
Dzień Babci i dziadka, pomysł na prezent

Dzień Babci i Dziadka, pomysł na prezent

Dobry prezent świadczy o tym, że rozumiemy gusta i zainteresowania bliskiej nam osoby. Prezent powitalny, który pokazuje, że zależy nam na babci lub dziadku. Najlepiej unikać gotowych zestawów upominkowych, ponieważ często jest to droga na duże skróty. Chyba, że zawartość gotowego opakowania idealnie wpasuje się w potrzeby lub pasje naszych dziadków.

Każdy prezent jest wyrazem pamięci i troski. Postaw na prezent, który pomoże dziadkom zachować zdrowie. Niech Twoi bliscy wiedzą, że zależy Ci na wspólnie spędzonym czasie!

Nasze Propozycje:

Koc Elektryczny

Ciśnieniomierz

Nawilżacz Powietrza

 

Co to jest koc elektryczny?

Koc elektryczny to gadżet, który z wyglądu niewiele różni się od tradycyjnego koca, ale potrafi znacznie więcej od niego. Oprócz tego, że jest miękki i przyjemny dla skóry, jest również wyposażony w sieć przewodów elektrycznych, które znajdują się wewnątrz materiału. Są one bardzo dobrze zabezpieczone, więc nie musimy się martwić o nasze bezpieczeństwo. Materiał, z którego są wykonane koce elektryczne to najczęściej poliester, ale na rynku są również dostępne bawełniane, polarowe czy satynowe. Aby włączyć funkcje grzania koca, musimy podłączyć przewód zasilający do prądu. Następnie wybieramy odpowiedni dla nas program i koc zaczyna stawać się ciepły.

Jak działa koc elektryczny?

Powodów do zakupu koca elektrycznego jest naprawdę wiele. Po pierwsze stanowi on świetnie źródło ciepła, które jest idealne na jesienne i zimowe wieczory. Po drugie, takim kocem możemy się nie tylko przykryć, ale także możemy się na nim położyć, przykrywając się kołdrą. Takie wykorzystanie koca sprawia, że przez całą noc na nasze plecy będzie oddziaływało przyjemne ciepło, które rozluźni nasze napięte i zmęczone po całym dniu plecy.

-> KUP KOC ELEKTRYCZNY TUTAJ <-

 


 

Co to jest ciśnieniomierz?

Ciśnieniomierz pozwala zmierzyć ciśnienie skurczowe i rozkurczowe, a tym samym daje możliwość wykrycia ewentualnych problemów z nadciśnieniem. W niektórych modelach, które mogą pochwalić się bardziej zaawansowaną budową, można również sprawdzić, czy nie ma się arytmii serca.

Dzięki temu urządzeniu możliwy jest pomiar ciśnienia krwi, a sam aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi należy kupić przy znacznych wahaniach lub skokach ciśnienia. Przy tym należy mieć świadomość tego, że wysokie, ale także niskie ciśnienie może być związane z chorobą. W takim przypadku aparat do mierzenia ciśnienia naramienny pomoże kontrolować poziom ciśnienia chorego. Przypominamy o tym, że pomiar ciśnienia najlepiej wykonywać jest rano, jeszcze przed wstaniem z łóżka. Sprawdź jakie powinno być prawidłowe ciśnienie krwi

-> KUP CIŚNIENIOMIERZ TUTAJ <-

 


 

Co to jest nawilżacz powietrza?

Nawilżacz powietrza ma za zadanie nawilżyć powietrze w danym pomieszczeniu. Odbywa się to na kilka sposobów. Urządzenie może emitować parę wodną lub mgiełkę, która jest efektem rozbicia cząsteczek wody (nawilżacz ultradźwiękowy). Na rynku obecny jest też nawilżacz ewaporacyjny. Zasada jego działania opiera się na zjawisku ewaporacji. Suche powietrze przechodzi przez specjalne zwilżone filtry. Dzięki temu nie tylko zostaje ono nawilżone, ale też oczyszczone z drobnych zanieczyszczeń.

Ogólnie rzecz biorąc, nawilżacze powietrza produkują parę wodną, która zwiększa wilgotności powietrza w pomieszczeniach, w których się znajdują. Najprostsze urządzenia wykorzystują w tym celu wiatrak, za pomocą którego zbierają powietrze i kierują je na nawilżoną wkładkę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl