Wiedźmin 3: Dziki Gon Next-Gen, nowa aktualizacja jest już dostępna! 0
Wiedźmin 3: Dziki Gon, Next-Gen już jest!

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next-Gen - Nowa aktualizacja już do pobrania co ważne, jest bezpłatna dla wszystkich graczy

Bezpłatna aktualizacja nowej generacji do Wiedźmina 3, która obejmuje wersje na PC, PS5 i Xbox Series, wreszcie zadebiutowała na rynku. Wszyscy posiadacze tej gry otrzymują za darmo ulepszoną wersję hitu z 2015 roku. Skorzystaliśmy z tej okazji i my także przetestowaliśmy najnowszą aktualizację Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zaczynając od początku, członkowie mogą uzyskać jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp do gier Ubisoft dzięki nowej synchronizacji biblioteki gier Ubisoft Connect. Po zsynchronizowaniu wszyscy będą mogli automatycznie logować się do swojego konta Ubisoft na wszystkich urządzeniach podczas przesyłania strumieniowego obsługiwanych gier GeForce NOW zakupionych bezpośrednio w Ubisoft lub Epic Games Store. 

Dodano także funkcjonalność procesów międzyplatformowych to znaczy, że najnowsze zapisy zostaną automatycznie przesłane do chmury, abyś mógł kontynuować grę na innych platformach. Proces międzyplatformowy działa z dowolnym typem zapisu. Ta funkcja będzie dostępna po zalogowaniu się na swoje konto.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon Romanse

 

Nowe obszary i wiele więcej!

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon została wzbogacona o różne funkcje i ulepszenia rozgrywki, nową konfigurację kamery, cross-progresję, dodatkową zawartość w postaci zestawu przedmiotów czy nowych zadań inspirowanych serialem Netflix Wiedźmin. Dodano także tryb fotograficzny, integrację kolekcji stworzoną przez społeczność oraz więcej modów grupowych.

Wiedźmin 3 po aktualizacji zyska jeszcze więcej fanatyków tej gry. W tym artykule opublikowaliśmy imponującą i długą listę zmian, która została wprowadzona do aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda gra z włączonymi wszystkimi efektami ray tracingu, zobacz na zdjęcie dostępne poniżej.

 

Ray Tracing Wiedźmin 3: Dziki Gon

 

Nowa generacja Wiedźmina wprowadza sporo zmian w jego darmowej aktualizacji. Gracze na PC i konsolach otrzymują wsparcie dla technologii ray tracingu i nie tylko. Tekstury dla głównych bohaterów zostały przeskalowane do rozdzielczości 4K, a sama gra otrzymała szereg zmian „jakości życia” dzięki pomysłom społeczności. Łatka zawiera treści pochodzące z modowania na PC, takie jak przerobione przedmioty HD Wiedźmina 3, przeróbki potworów HD i wciągające przerywniki filmowe w czasie rzeczywistym.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon aktualizacja nowej generacji jest już dostępna!

Next-genowa wersja Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już do pobrania. Niektórzy oczywiście oczekiwali zupełnie nowej jakości, podczas gdy otrzymaliśmy wiele ulepszeń dzięki grom (zwłaszcza na konsolach obecnej generacji), które wyglądały zauważalnie lepiej, ale absolutnie żadnych problemów z „nową generacją” nie ma. Mimo to, dzięki zastosowanym modyfikacjom, Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji 4.00 jest obecnie jedną z najładniejszych gier z otwartym światem i prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nią będzie. Jak wspomniałem, zachwyceni będą w szczególności gracze konsolowi, gdyż zmiany będą tutaj wyraźniejsze niż w wersji na PC - ta przed aktualizacją Next-Gen prezentowała wysoki poziom oprawy graficznej, zwłaszcza przy natywnej rozdzielczości 4K i dodanych modułach.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next-Gen Aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon wywołał ogromne poruszenie jeszcze przed premierą, a aktualizacja nowej generacji nie jest wyjątkiem i jest już dostępna do pobrania. Darmowa łatka dla obecnych posiadaczy gry nie tylko poprawia wygląd siedmioletniej gry studia CD Projekt Red, ale dodaje też kilka ulepszeń, których brakowało w pierwowzorze. Zobaczmy, co twórcy Wiedźmina mają w zanadrzu dla fanów.

Już dzisiaj zadebiutuje darmowa aktualizacja nowej generacji do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wprowadzająca kilka ulepszeń zarówno na PC, jak i konsole obecnej generacji. Największe zmiany widać w warstwie wizualnej, gdzie dodano lepszą jakość tekstur, szereg modów we współpracy z modderami, czy wreszcie wsparcie dla ray tracingu.

 

Wiedźmin 3

Źródło zdjęć: https://www.thewitcher.com/pl/witcher3

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl