Opcje przeglądania

Wagi magazynowe

Elektroniczna waga sklepowa 30x40 do 100kg Elektroniczna waga sklepowa 30x40 do 100kg
Producent: Inny
Cena: 139,99 zł
zobacz więcej
Elektroniczna waga sklepowa 30x40 do 200kg Elektroniczna waga sklepowa 30x40 do 200kg
Producent: Komtek
Cena: 149,99 zł
zobacz więcej
Elektroniczna waga sklepowa 40x50 do 300kg Elektroniczna waga sklepowa 40x50 do 300kg
Producent: Komtek
Cena: 189,99 zł
zobacz więcej

Wagi magazynowe dla najbardziej wymagających

Prace wykonywane na sklepie czy magazynie są bardzo często ciężkie i męczące, dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego sprzętu, który sprosta naszym wymaganiom, oraz pomoże usprawnić wykonywaną pracę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne wagi magazynowe, które sprawdzą się nie tylko na magazynach i sklepach, ale też hurtowniach. Wagi magazynowe obecnie stanowią niezastąpiony element wyposażania każdej hali, odpowiednie dobranie wagi pozwoli znacznie przyśpieszyć obsługę zamówień.

Jakie są zalety wag magazynowych?

Dlaczego warto wybrać wagi magazynowe? To nieodzowny element każdego magazynu, wagi magazynowe projektowane są tak aby zapewnić wygodny i ergonomiczny panel sterowania, który będzie intuicyjny i łatwy w obsłudze dla każdego pracownika, nawet w pełnym stroju roboczym. Dodatkowo wagi magazynowe wyróżniają się łatwością utrzymania czystości, wyjątkową wytrzymałością, odpornością na wstrząsy i wibracje, ale też stabilność konstrukcji.

Czym kierować się przy wyborze wagi magazynowej?

Jako że waga magazynowa przeznaczona jest do pracy na magazynach przy dużym obciążeniu, warto zainwestować w wagę która sprosta naszym wymaganiom. Zastanówmy się jaką wagę dokładnie potrzebujemy. W naszej ofercie znajdziecie wagi od 100 kg do nawet 300 kg! To jeden z najważniejszych czynników który decydować będzie przy wyborze odpowiedniej wagi.

Ile mogę zważyć?

Wybierając wagę magazynową, staniemy przed najważniejszym pytaniem, mianowicie jakie zakres wag będzie niezbędny na naszym magazynie, sklepie lub hali. Jeżeli pracujemy na małych gabarytach, warto zastanowić się nad wagą do 100 kg, jeżeli ten zakres będzie zbyt mały, nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać wagę umożliwiająca pomiar nawet do 300 kg. Pamiętajmy jednak że większe zakresy, będą oznaczać wyższą cenę.

Czym zasilana jest waga?

W wypadku małych domowych wag, mamy do czynienia z zasilaniem bateryjnym, jednak duże wagi magazynowe oferują zasilanie akumulatorowe lub za pomocą kabla. Sprawdź jakie zasilanie sprawdzi się najlepiej u Ciebie, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort pracy. Musimy tutaj wspomnieć o tym, że wagi akumulatorowe wyposażone są często w czujnik oszczędzania energii, który znacznie zwiększa czas pracy.

Funkcja liczenia sztuk

Obsługujecie magazyn na którym trzeba zważyć wiele produktów o identycznej masie? Rozwiązaniem które przyśpieszy pracę, będzie funkcja liczenia sztuk. Wystarczy dokonać pomiaru kontrolnego jednej sztuki, a następnie zważyć resztę, dzięki czemu uzyskamy dokładną ilość sztuk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl