Black Friday, czyli czarny piątek – kiedy? 0
Black Friday, czyli czarny piątek – kiedy?

Czarny piątek dotarł do naszego kraju zza ocenu, jest to dzień, który w dużym skrócie opisać możemy jako najlepszy dzień w roku na zakupy. Jeżeli planujesz zakupy, to właśnie Black Friday jest najlepszym dniem na śledzenie ciekawych okazji! W naszym artykule postaramy się wyjaśnić czym jest Black Friday, oraz kiedy wypada. 

Czym jest i kiedy wypada Black Friday ?

Black Friday jest określany jako największy i najlepszy na świecie dzień wyprzedaży. Co roku pod koniec listopada sklepy odwiedza największa ilość klientów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych ofert i atrakcyjnych zniżek. Wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie przeznaczonym dniem na zakupy przedświąteczne.

Termin ten jest stały i przypada zawsze na ostatni piątek przedostatniego miesiąca.  Czarny Piątek w 2019 roku w Polsce wypada na 29 listopada. Warto jednak pamiętać że część sklepów zaczyna obniżki cenowe już wcześniej, dlatego pamiętajcie o sprawdzaniu ofert najbardziej interesujących nas produktów.

Czarny piątek w Komtek

Komtek24.pl również bierze udział w tej akcji i jak co roku przygotujemy dla was ciekawe oferty! Jeśli chcecie być na bieżąco, zachęcamy do sprawdzenia naszego Facebooka!

Możecie być pewni, że w tym roku będą czekać na was bardzo atrakcyjne oferty.

Black Friday to szansa na największe wyprzedaże?

Należy pamiętać że Czarny Piątek nie jest akcją „wietrzenia magazynów”. Sklepy nie mają tutaj na celu pozbycia się niechcianego towaru. Mimo to, ceny w trakcie Black Friday mogą być doprawdy bardzo atrakcyjne. Miejcie na uwadze że ilość produktów jest ograniczona i produktu tego dnia znikają w mgnieniu oka. Dlatego należy w miarę możliwości pośpieszyć się z zakupami.

A czy wy czekacie na Black Friday? Jeśli tak to zachęcamy do śledzenia naszych ofert!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl