Hit na wiosnę i lato 2019! Elektryczna paletka na muchy w komtek24.pl 0
Hit na wiosnę i lato 2019! Elektryczna paletka na muchy w komtek24.pl

  

Hit na wiosnę i lato 2019!

Elektryczna paletka/rakietka na muchy!

 

Nadchodzi sezon długich spacerów, ognisk w plenerze, grillów tych przy domu jak i nad zalewem.

Każdy z nas doświadczył nieprzyjemnego dźwięku przelatującej muchy czy komara obok ucha podczas przyjemnego grilla z rodzina czy w gronie najbliższych.

Znamy ludowe przepisy na tego typu „niedogodności” olejek z goździków jest znany praktycznie każdemu i powszechnie stosowany. Lecz czy to wystarczający argument w walce z komarami? NIE! 

Samo odstraszanie zapachem nie wystarczy a poza domem odstraszanie zapachem jest kompletnie bez sensu ponieważ już lekki podmuch wiatru (który występuje zawsze przyp. Redakcja) rozwiewa w mgnieniu oka każdy zapach.

 

Więc czym skutecznie chroić siebie i swoich najbliższych przed atakami owadów? Komtek24.pl ma na to skuteczne rozwiązanie!

Elektryczne łapki oraz lampy maja największą skuteczność w walce z owadami zarówno wewnątrz domu jak i poza nim.

Dzięki świadomości projektantów że tego typu urządzenia będą wykorzystywane zarówno w domu jak i poz anim, zostały one zaprojektowane w taki sposób aby były nieszkodliwe dla zwierząt domowych, dzikich ale również aby były bezpieczne dla ludzi. Możemy być spokojni o nasze dzieci i najbliższych. Ich dotknięcie nie powoduje żadnych obrażeń i są w pełni bezpieczne.

Na rynku jest wiele lamp oraz „łapek” owadobójczych. Redakcja komek24.pl poleca szczególnie jeden konkretny model łapki owadobójczej oraz jeden model lampy owadobójczej.https://komtek24.pl/pl/searchquery/owadob%C3%B3jcza/1/phot/5?url=owadob%C3%B3jcza

Szczególną skutecznością cechują się łapki firmy Esperanza model: EHQ004. Wewnętrzne napięcie rusztu owadobójczego to aż 1200 V ! Rozmiary tego urządzenia to 22 x 55 cm więc masz duża powierzchnię aby trafić męczącego Cie owada.

Zobacz tą i inna rakietkę owadobójczą w sklepie komtek24.pl

Jej użytkowanie jest „dziecinnie” łatwe ponieważ swoim wyglądem przypomina ona rakietę tenisową czy paletkę od badmintona.

Jej dzianie nie tylko eliminuje owady ale również jest w stanie odstraszyć pozostałe przed podlatywaniem.

Redakcja oraz sklep komtek24.pl w pełni poleca ta paletkę na długie wiosenne i letnie ogniska, grille i inne formy wypoczynku.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl