Płatności

Jak korzystać z płatności internetowych w Komtek24?


Przekonaj się jak zapłacić szybko i wygodnie przez internet dzięki Tpay.com w sklepie internetowym KOMTEK24!

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja. Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.

Płatności na laptopie przez Tpay

Płatność elektroniczna kodem QR

Płatność kodem QR to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku. Mobilność technologi sprawia, że ma ona większy potencjał niż klasyczna płatność internetowa. Wybierz aplikację mobilną swojego banku, zeskanuj wygenerowany kod i gotowe. Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków. Szybkie przelewy zapewniają natychmiastową realizację zamówienia.

Zapłać kodem QR

 

Płatności kartą w Komtek24

Tpay.com umożliwia wygodne i bezpieczne płatności elektroniczne kartą z każdego miejsca na świecie. Dzięki Zintegrowanej Bramce Płatności Kartami możesz dokonać zapłaty bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przekierowywania na kolejne podstrony

Raty online i kalkulator rat

Tpay.com umożliwia Ci dokonanie prostego zakupu za pomocą rat online. Raty online dostępne są dla koszyków w kwocie od 300 do 20 000 PLN z oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 16%. Dzięki udostępnionemu kalkulatorowi rat online możesz obliczyć wysokość raty przed kupnem. Okres kredytowania to od 3 do 36 miesięcy. 

Płatności

Płatności obsługiwane są za pomocą bezpiecznego systemu Tpay.com, którego właścicielem jest Krajowy integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Św. Marcina 73/6

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl